Nasi partnerzy - polecane przez nas firmy

Stanica Wodna Swoboda PTTK

 

Stanica wodna z przemiłymi właścicielami. Posiada zadbaną toaletę, prysznice oraz możliwość podpięcia do prądu oraz nabrania wody. Znajduje się na jeziorze Studzienicznym, posiada własny pomost, do którego można przycumować.

Smaczny bar na miejscu oferuje podlaską gastronomię (ryby smażone, grillowane lub wędzone, mięsa własnego wyrobu oraz wiele innych podlaskich potraw). Na miejscu możliwość skorzystania z gorącej balii (12 osobowa z masażem napowietrznym i podświetleniem Led), boiska do siatkówki, nowego placu zabaw, miejsca ogniskowego i do grillowania.

 

Więcej informacji na:  https://www.facebook.com/Stanica-Wodna-Swoboda-PTTK-874003852682056/

 

 

 

 

PTTK Augustów

 

Marina w Augustowie, w której w sezonie 2016 stacjonowaliśmy (w tym roku będzie przerwa z powodu remontu śluzy Swoboda). Oprócz portu jest możliwość wynajęcia domków, pokoi, skorzystania z pola namiotowego lub kempingu.

 

Więcej informacji:  http://pttkaugustow.pl/

 

 

 

 

 

Marina Gliwice

 

Gdybyście zawitali na Górny Śląsk, zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca: wypożyczalnia sprzętów wodnych (w tym houseboat'ów), miejsca piknikowe pod parasolami oraz trampolina dla dzieci, rejsy statkiem i sklep żeglarski w jednym miejscu.

Możliwość dopłynięcia przez kanał gliwicki do Odry, a nią dalej do Europy Zachodniej:)