Barki Augustów

 

Firma rozpoczęła działalność czarterową jako realizację wizji, która od wielu lat powoli nabierała coraz bardziej realnych kształtów. Pochodzimy z Augustowa i od zawsze korzystaliśmy ze wspaniałych walorów okolicy – początkowo jednak bardzo nieświadomie. Dopiero wyjazd z Augustowa na studia i kolejne bliższe i dalsze podróże uświadomiły nam z jak niepowtarzalnego miejsca mamy szczęście pochodzić i jak niewiele osób o tym wie. Z takich przemyśleń snutych w Rosji, Nowej Zelandii, USA, Mongolii, Tajlandii, Chinach, Chorwacji czy Włoszech zrodził się pomysł przedstawienia niepowtarzalnych uroków Puszczy Augustowskiej naszym znajomym a także szerszej grupie odbiorców.

 

Przez lata z tyłu głowy mieliśmy przekonanie, że Kanał Augustowski jest zarówno unikalnym zabytkiem klasy światowej, jak również wspaniałym miejscem na spływy kajakowe i rejsy statkami. Dopiero jednak zetknięcie z houseboatami dopełniło i domknęło naszą wizję – dało nam właściwy, prosty, wygodny i dostępny wehikuł do poznania kanału przez ludzi planujących wygodny wakacyjny wyjazd z rodziną.

 

Dużo czasu poświęciliśmy kwestii wyboru odpowiedniej łodzi, która zapewni właściwy stosunek przestrzeni, autonomii pływania, wygody, prostoty obsługi i ceny. Jesteśmy przekonani, że oferowany przez nas pakiet łodzi, obsługi i naszej pasji pomoże Ci zrealizować marzenia o wypoczynku, gdzie celem jest droga, którą wypełnisz wspaniałymi przeżyciami.